Nagrobki

Nasza firma VHCT jest jedną z firm, które specjalizują się między innymi w wykonywaniu nagrobków dla naszych klientów, używając współczesnych technik i materiałów gwarantujących najwyższą jakość danego pomnika. Każdy nagrobek opracowywany jest w szczegółowy sposób. Płyty nagrobkowe, nowoczesne nagrobki cmentarne czy nowoczesne tablice nagrobne – realizujemy to wszystko. Kierowani przez doświadczenie w produktach z betonu, z dumą prezentujemy cały nasz asortyment. Stale zwiększamy swoje kompetencje, by być lepszymi twórcami. Nietypowe nagrobki cieszą się coraz większą popularnością – cieszymy się z tego, bowiem naszą misją jest realizowanie awangardowych projektów. Każdy nasz nagrobek betonowy odznacza się sporą wytrzymałością i mimo upływu lat dalej utrzymuje kondycję sprzed zakupu.

Nagrobki nowoczesne – wyjaśniamy na podstawie naszych produktów!

Idealne nagrobki czy płyty nagrobkowe powinny mieć przede wszystkim doskonałe proporcje. Nie ma możliwości na jakiekolwiek odstępstwa od normy, gdyż psują one cały efekt – a nie dostarczamy zamówień uszkodzonych lub wadliwych przez swój design. Nowoczesne wzory nagrobków i materiał, z jakiego są wykonane, muszą być na najwyższym możliwym poziomie – doskonale o tym wiemy, używając najnowocześniejszych technik i solidnego, wytrzymałego materiału jakim jest beton. Już na samym etapie projektowania uwzględniamy wymienione cechy, aby finalnie przedstawiać Państwu nasze realizacje. Współcześnie królują nowoczesne minimalistyczne nagrobki – posiadamy je w swojej ofercie, serdecznie zachęcając wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Pełnimy fachowe doradztwo w zakresie stylu nagrobka, wzorów i doboru odpowiedniej barwy. Nie ma dla nas pytań bez odpowiedzi!

 

Ile kosztuje nagrobek – płyta nagrobkowa cena i zależności

Często napotykamy pytania o nowoczesne nagrobki cena. W koszta dotyczące nowoczesnych nagrobków cmentarnych wlicza się rzeczy takie jak materiał, z którego są wykonane, rozmiar grobowców lub płyt, ilość czasu, jaką trzeba poświęcić na dany projekt czy skomplikowanie zamówionego wzoru. Posiadamy konkurencyjne ceny, używając przy tym materiałów najwyższej jakości. Staranie opracowaliśmy nasz cennik, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki wpływające i śmiało możemy stwierdzić, że stale zajmujemy jedno z czołowych miejsc w kwestii przystępności ceny do doskonałej jakości. Nasze nowoczesne tablice nagrobne, na których wykonuje się grawer, są przystosowane do współczesnych wymagań i zadowolą nawet osoby bardzo wymagające – stawiamy na precyzję, gdyż to właśnie ona stanowi klucz do sukcesu. To dzięki skupianiu się na ważnych detalach, nasze nagrobki spełniają wszystkie standardy, jakie powinny posiadać pomniki upamiętniające bliskie osoby. W Polsce działa już prawie 7000 zakładów kamieniarskich, w skład których wchodzą firmy kamieniarsko-nagrobkowe oraz kamieniarsko-betoniarskie. Wykonanie nagrobka to sztuka wymagająca fachu w ręku. W VHCT dążymy do nieosiągalnej doskonałości, krok po kroku powiększając zakres swoich umiejętności.

Dowiedz się o naszych możliwościach i spraw, by pamięć o bliskiej osobie była trwalsza niż beton

Nagrobki nowoczesne od VHCT – zrealizuj swój indywidualny projekt

Nagrobki nowoczesne, jakie oferuje wszystkim zainteresowanym Klientom nasza firma VHCT, wyróżniają się wysoką jakością oraz solidnością niemającą sobie równych. Tak jak wspominaliśmy, głównym materiałem, jaki stosujemy do produkcji, jest beton. Dlaczego? To właśnie on sprawia, że nagrobki wychodzące spod rąk naszych fachowców, są wysoce wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz te wywołane czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nagrobki znajdujące się w proponowanym asortymencie pomimo upływu czasu będą doskonale się prezentować i stale przypominać o zmarłej osobie. Na duże uznanie zasługuje fakt, że łatwość pracy z betonem pozwala nam tworzyć nagrobki nowoczesne, jak i te w klasycznym wydaniu. Wybór pozostawiamy Tobie! Ty decydujesz, a my dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełnić wszystkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby!

Oferujemy konkurencyjne ceny nagrobków pojedynczych! Poznaj szczegóły oferty

Często zadawane pytanie przez naszych zainteresowanych Klientów brzmi: ile kosztuje nagrobek. Musimy tutaj zaznaczyć, że jest to kwestia indywidualna. Ceny nagrobków pojedynczych z pewnością są znacznie niższe niż w przypadku wersji podwójnych. Wymagają mniejszej ilości materiału, a także ich czas realizacji jest szybszy. Przy wycenie nie bez znaczenia są również płyty nagrobkowe z napisami. Poza podstawowymi informacjami o zmarłym wykonujemy także cytaty oraz innego rodzaju elementy ozdobne. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my przedstawimy Ci wycenę oraz czas realizacji. Musimy zaznaczyć, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, czego efektem są niezwykle eleganckie i wyróżniające się nagrobki. Spersonalizowane nagrobki nowoczesne nie tylko pozwolą Ci zadbać o estetykę miejsca pochówku, ale także będą okazywać szacunek do zmarłego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nagrobki – pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Nowoczesne wzory nagrobków – czyli jakie?

Miano nowoczesnych przypisuje się grobowcom, które ozdobione są w niezwykle unikatowy sposób. Wygrawerowane serca czy wycięte krzyże to jedne z wielu elementów robiących wrażenie na osobach odwiedzających groby bliskich. Świetnie wyróżniają nagrobek wśród innych, czyniąc go charakterystycznym – przez co łatwiej jest odnaleźć go osobom, które przyjeżdżają z daleka złożyć hołd zmarłemu bądź zmarłej, Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wzornictwie nagrobków, określanych przez wielu mianem nagrobków nietypowych.

#2 Dlaczego firma używa betonu do produkcji nagrobków?

Uchodzi on obecnie za jeden z najtrwalszych materiałów, dzięki czemu nasze nagrobki są wytrzymałe i zachowują swój pierwotny stan i jakość przez kilkanaście lat. Dodatkowo beton nie jest materiałem wymagającym, dzięki czemu na pielęgnację pomnika nie trzeba poświęcać zbyt wiele czasu. To doskonała wiadomość szczególnie dla osób zapracowanych, mających czas odwiedzić grób, jednak nie zawsze oporządzić go podczas wizyty.

#3 Czy realizujecie zamówienia w określonym regionie?

Tworzymy pomniki na całą Polskę! Dostarczamy w każdy zakątek naszego kraju, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa i transportu naszych towarów. Składając zamówienie w naszej firmie, mają Państwo pewność odnośnie obsługi na najwyższym poziomie.