Nagrobki podwójne

Nagrobki podwójne są doskonałym wyjściem dla rodzin planujących wspólny pochówek. Redukcja kosztów jest znacznie mniejsza niż w przypadku zakupu pojedynczego pomnika, przez co ceny nagrobków podwójnych określane są przez wielu mianem korzystnych. Zazwyczaj klienci pogrążeni w żałobie nie przykładają szczególnej wagi do wymagań, jakie obecnie panują na każdym cmentarzu. Podwójne nagrobki nowoczesne to minimalistyczne pomniki, utrzymywane zazwyczaj w ciemnej kolorystyce. Litery są na nich proste i czytelne dla każdego, natomiast charakterystycznym detalem jest zwykle krzyż, mogący imitować finezyjne pęknięcie na nagrobku. Prócz designu, pozostają jeszcze inne kwestie, takie jak materiał na nagrobki nowoczesne podwójne czy transparentność elementów na płycie.

Nowoczesne nagrobki podwójne i właściwości betonu

W naszej firmie do produkcji ekskluzywnych nowoczesnych nagrobków podwójnych wykorzystujemy beton architektoniczny. Jest on materiałem twardym i wytrzymałym na wszelkie niedogodności, takie jak wilgoć, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury. Nagrobki nowoczesne podwójne wykonane z betonu to doskonałe wyjście dla osób, które cenią trwałość pomnika, jego estetykę oraz odporność na zarysowania. Doskonale rozumiemy współczesne wymagania klientów i to, że chcą oni jak najlepiej upamiętnić zmarłą osobę. Głównym czynnikiem skłaniającym do tego rodzaju działań jest tęsknota – zadbanie o widzialne znaki, przypominające o istnieniu osoby, której niestety już nie ma jest bardzo ważne. To jeden z etapów żałoby, po którym przychodzi myśl, że uczyniło się wszystko co w ludzkiej mocy, by pożegnać ukochaną osobę z szacunkiem i godnością.

Współpraca z VHCT – nagrobki podwójne stworzone z dbałością o każdy szczegół

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu pomników z betonu architektonicznego, tym sposobem wyróżniając się na tle firm kamieniarskich. Nasze nowoczesne nagrobki podwójne opracowywane są przez kreatywny zespół doświadczonych osób. Wykonane z najwyższe jakości materiałów, znakomicie prezentują się w każdej scenerii, niezależnie od pogody. Są łatwe w czyszczeniu i przede wszystkim zachowują doskonałą kondycję mimo sporego upływu czasu. Każdy nagrobek podwójny nowoczesny spod naszej ręki jest wynikiem pasji i doświadczenia.
Formalności związanych z pogrzebem nie da się obejść, a każdy cmentarz posiada swój wewnętrzny regulamin dotyczący ustawienia danego nagrobka, a także jego wymiarów. W zależności od regionu, wykupionego miejsca i cmentarza, na którym ulokowany będzie nagrobek podwójny nowoczesny. W architekturze nagrobkowej, zupełnie jak wszędzie, dominują określone trendy. Współcześnie wybór jest na tyle szeroki, że każda osoba staje przed bardzo trudnym zadaniem – jak uczcić pamięć zmarłej osoby w najlepszy możliwy sposób?

Pomagamy naszym klientom godnie upamiętnić tych, których stracili. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele nowoczesnych modeli nagrobków podwójnych – to klient decyduje, jak ma wyglądać pomnik; może również dobrać odpowiedni kolor, jaki uważa za stosowny. Tworzymy dla nich i ich bliskich, gdyż po to tu jesteśmy.

Zadbaj, by Twoi bliscy mieli godny pochówek.

Zleć wykonanie pomnika fachowcom

W VHCT nagrobki podwójne to symbol szacunku! Powierz projekt w ręce profesjonalistów

Na swoim koncie mamy szereg zrealizowanych projektów, których efektem są wyróżniające się perfekcyjnym wyglądem nagrobki podwójne. Z czego wynika nasz duży profesjonalizm? Wymienić tutaj możemy dbałość o każdy szczegół, stawianie na innowacyjną technologię oraz obserwowanie aktualnych trendów kamieniarskich. Jednak to nie wszystko! Podczas projektowania oraz produkcji najważniejsi są dla nas najbliżsi zmarłego. To właśnie ich potrzeby oraz oczekiwania pozwalają nam tworzyć zachwycające nagrobki podwójne będące wieczną pamiątką o zmarłym. Chcemy, aby nagrobek podwójny wybierany najczęściej do grobów rodzinnych w pełni oddawał hołd pochowanym osobom oraz podkreślał ich ogromne znaczenie. Dzięki temu decydując się na realizację zamówienia właśnie w naszej firmie VHCT, zyskujesz pewność, że nagrobki podwójne przez długie lata będą właściwie spełniać swoje zadanie zachowując przy tym nienaganny wygląd.

Wspólnie stworzymy nagrobek podwójny niemający sobie równych! Sprawdź koniecznie

Wychodzimy z założenia, że nagrobek podwójny odgrywa pewną, szczególną rolę, która w żaden sposób nie może zostać zaburzona najmniejszymi niedociągnięciami. W przystępnej cenie dostajesz od nas wysokiej jakości projekt zrealizowany z zachowaniem najwyższej staranności. Nasza profesjonalna wiedza techniczna, a także kunszt artystyczny to coś, co czyni nasze nagrobki podwójne jedynymi z najczęściej wybieranych. Poza dostępnym asortymentem wykonujemy również indywidualne projekty. W naszym słowniku słowo „niemożliwe” nie istnieje! Każde zlecenie to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, któremu bez trudu umiemy sprostać. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi fachowcami, przedstawisz swój pomysł, wysłuchasz cennych rad, a w dogodnym dla Ciebie terminie nagrobek podwójny ozdobi miejsce pochówku Twoich najbliższych osób. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi do sprostaniu Twoim wymaganiom oraz oczekiwaniom!

Nagrobki podwójne – pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Pojedynczy grup dla każdej z osób czy jeden podwójny? Co warto wybrać?

Jest to kwestia indywidualna, zależna od woli bliskich bądź zmarłej osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nagrobki pojedyncze, jak i te podwójne. Wykonujemy je na specjalne życzenia naszych klientów, a są one bardzo różne pod każdym względem. Wiele osób uważa jednak, że nagrobek podwójny cenowo jest znacznie przystępniejszy, niż koszt dwóch miejsc na pochówek i pomników.

#2 Od czego zależna jest cena jednego nagrobka?

Kwestia kosztów jest związana bezpośrednio z kilkoma czynnikami, wśród których wyróżnić można ilość materiału potrzebną do skonstruowania pomnika, rodzaj i rozmiar nagrobka (pojedynczy czy podwójny), skomplikowanie wzoru orz wiele, wiele innych wypadkowych, często niezależnych od nas samych. Nagrobki podwójne, jak i pojedyncze, wychodzące spod naszych rąk należą do grupy znacznie bardziej opłacalnej cenowo, gdyż zaczynają się już od 6900 złotych. W porównaniu do jakości wykonania, cena ta jest wręcz okazyjna.