Pomniki podwójne

Na nowoczesny pomnik podwójny od VHCT decydują się coraz więcej osób chcących stworzyć rodzinny grób. W tym celu często biorą pod uwagę również siebie i swoje przyszłe miejsce, gdzie ich ciało spocznie po śmierci. Przed zakupem takim jak pomnik na cmentarz podwójny, wpierw należy wykupić dwuosobowe miejsce u zarządcy cmentarza oraz ustalić dopuszczalną wielkość pomnika. W przypadku takim jak pomniki podwójne nowoczesne ceny są wyższe od pomników pojedynczych. Jest to jednak bardziej opłacalna inwestycja, gdyż wynosi zazwyczaj mniej niż dwa pojedyncze nagrobki i pozwala na dokładne rozplanowanie większej ilości pochówków. W przypadku podwójnych nagrobków powinno się brać pod uwagę materiał, z jakiego wykonywane są podwójne pomniki na cmentarz – pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji, gdy budulec okaże się niedostosowany do warunków.

Zalety nagrobków podwójnych – co warto wiedzieć?

Pomnik podwójny nowoczesny, prócz wspomnianej poprzednio przez nas ceny, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących posiadać wszystkich bardzo blisko siebie. Związane jest to często z tradycją, mówiącą iż zmarłych nie powinno się rozdzielać. Podwójne pomniki na cmentarz dają możliwość spoczynku obok siebie bliskim zmarłym. Świetnie sprawdza się to w miastach, gdzie powoli zaczyna brakować miejsc pochówku – pomniki na cmentarz podwójne zazwyczaj pomieścić mogą minimum cztery osoby, co znacznie przekłada się na oszczędność miejsca. W dodatku łatwiej jest pielęgnować podwójne pomniki na cmentarz, gdyż wszyscy zmarli są złożeni w jednym miejscu. Nie powinno się zapomnieć o estetyce – dwa różne pomniki pojedyncze umieszczone obok siebie ciężko jest utrzymać w takim samym stanie. Problem znika po zainwestowaniu w pomnik podwójny nowoczesny.

Jaki rodzaj nagrobka wybrać  – niezawodność betonu

Wybór nagrobka to skomplikowana i często niebywale emocjonalna decyzja. Jest ona jednak konieczna do podjęcia; pomnik na cmentarz podwójny to upamiętnienie zmarłej osoby w trwały sposób. Decyzja o materiale, z jakiego ma być wykonany pomnik podwójny nowoczesny, należy do jednej z najważniejszych. Dlatego z dumą prezentujemy Państwu nasze betonowe pomniki nowoczesne podwójne. Prócz oryginalnego wzornictwa, cechują się także zaskakującą trwałością. Beton, z którego tworzymy każdy nasz nowoczesny pomnik podwójny, jest wodoszczelny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Często na oddalonych od miasta lub wsi cmentarzach grasują dzikie zwierzęta – żadne z nich nie ma na tyle siły, by uszkodzić betonową płytę. Nasze podwójne pomniki na cmentarz są łatwe w pielęgnacji, a ich jakość nie zmienia się wraz z upływem czasu. Odpowiednio zadbane, stale prezentują się rewelacyjnie.

Z pewnością każdy zetknął się kiedyś ze słowami „dopóki śmierć nas nie rozłączy”. Wiele osób zaprzecza tej przysiędze, przełamując ją i wybierając inwestycję w pomnik podwójny nowoczesny. W tym celu również należy skontaktować się z zarządcą wybranego przez siebie cmentarza, ponieważ rozmiary pomników różnią się od siebie praktycznie na każdym terenie do pochówku.

Zadbaj o godny pochówek swoich bliskich – chętnie pomożemy

W VHCT pomniki na cmentarz podwójne zachowują swój nienaganny wygląd na długie lata

Znajdujące się w naszej ofercie pomniki na cmentarz podwójne są symbolem silnego powiązania ze zmarłymi osobami. Z uwagi na ich ogromne znaczenie dla rodziny dokładamy wszystkich starań, aby wyróżniały się wysoką jakością wykonania, co z kolei przełoży się na ich nieskazitelny wygląd przez lata. W VHCT tworzenie pomników na groby, to nie tylko proces produkcji oparty na spełnianiu najwyższych standardów, to także pomoc najbliższym zmarłego w uczczeniu pamięci o nim i okazaniu szacunku. Pomniki na cmentarz podwójne, jakie znajdują się w naszej ofercie, wyróżniają się rozmaitymi wzorami, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś, co wpasuje się w jego upodobania. Jeśli nie, to powiedz nam o tym! Nasi fachowcy pomogą w wyborze, a także sprostają Twoim potrzebom i zrealizują Twoją wizję. Z VHCT wybierzesz pomnik, który wyróżni się spośród innych!

Spersonalizowany pomnik na cmentarz podwójny – elegancki sposób na uczczenie zmarłego

Wiedząc, jak różne bywają upodobania Klientów, postawiliśmy na stworzenie jak najbardziej elastycznej oferty. Pomnik na cmentarz podwójny widnieje w naszym asortymencie nie tylko w tradycyjnym szarym kolorze, ale również masz możliwość wybrania barwy czarnej, białej lub antracytu. Możesz nam wierzyć, że niezależnie od koloru pomnik będzie prezentował się elegancko oraz będzie odznaczał się estetyką i wysoką jakością. Chcąc z należytą starannością zadbać o wygląd pomnika, zapewniamy również elastyczność w tworzeniu napisów. Poza standardowymi informacjami jak imię i nazwisko oraz data urodzenia i śmierci wykonujemy także cytaty, zapewniając dowolność w wyborze czcionki. Z naszą pomocą z łatwością stworzysz spersonalizowane pomniki na cmentarz podwójne przypominające o zmarłej osobie. Przejdź do ustalenia najważniejszych kwestii z naszymi fachowcami, a w jak najdogodniejszym dla Ciebie terminie dokonamy realizacji pomnika!

Pomnik podwójny nowoczesny – pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Zakup dwóch pojedynczych pomników czy jednego podwójnego – co jest bardziej opłacalne?

To kwestia indywidualna. Jeżeli jednak chcemy mieć swoich bliskich w jednym miejscu, warto skłaniać się ku zakupie eleganckiego podwójnego pomnika nagrobnego. Jego koszta są stosunkowo mniejsze niż gdyby poczyniło się zakup dwóch pojedynczych pomników na cmentarz. W dodatku pielęgnacja jest o wiele szybsza i równomierna. Bardzo trudno jest zadbać tak samo równocześnie o dwa pomniki; ostatecznie większość osób wybiera pomniki podwójne, by ciała bliskich były razem.

#2 Trudno podjąć mi decyzję w sprawie nagrobku. Co mam robić?

Wiemy, jak ciężki wybór może stanowić nagrobek. Szczególnie w okresie żałoby; oferujemy fachowe wsparcie w kwestii pomników, służąc ekspercką poradą opartą na naszym doświadczeniu. Prowadzimy konsultacje z zakresu wyboru nagrobków, ich wzoru i kolorytu, jaki Państwo sobie życzą. Zapraszamy.