VHCT 2022 NAGROBKI BANER

Firma

VHCT to marka od wielu lat specjalizująca się w produkcji wysokiej i unikatowej jakości wyrobów betonowych. Nasze wyroby posiadają trwałość kamienia naturalnego i rzemieślnicze, staranne wykończenie. Nowoczesne, minimalistyczne i wyjątkowe wzornictwo wyróżnia VHCT nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim. Zespół doświadczonych i zmotywowanych pracowników pracuje nad każdym projektem indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i preferencji Klienta. W ofercie posiadamy wyjątkowe pod względem designu i jakości pomniki. Beton jest zazwyczaj kojarzony z szarą masą cementową, tymczasem VHCT produkuje beton w różnych kolorach na bazie szlachetnego białego cementu. Struktura powierzchni jest gładka, nienasiąkliwa, łatwa w utrzymaniu czystości. Odporny na warunki atmosferyczne beton zachowa swój oryginalny wygląd przez bardzo długie lata.


Wyjątkowy pomnik, nowoczesny nagrobek to słowa pojawiające się w myślach każdego, kto pragnie uszlachetnić miejsce spoczynku bliskiej osoby. Projekty nagrobków VHCT powstały z myślą o stworzeniu wyjątkowych nagrobków.


Produkujemy pojedyncze oraz nagrobki podwójne. W ofercie posiadamy również nagrobki urnowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu: biuro@vhct.pl

Profesjonalizm i doświadczenie – dlaczego produkujemy nagrobki?

Ostatnie pożegnania są zawsze obciążeniem emocjonalnym. W takich chwilach niewiele myśli się o pomniku. Jednak tego tematu nie da się porzucić. Rozumiemy ból związany ze stratą i proces żałoby, jaki trzeba przejść. Jednym z etapów jest właśnie postawienie pomnika upamiętniającego zmarłą lub zmarłego – wiele osób twierdzi, że to ostatni krok do etapu akceptacji i świadomości, że zrobiło się już wszystko co było w ludzkiej mocy. Pełniąc funkcję jaką jest producent nagrobków zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką wagę przykłada się współcześnie do pomników. Mają one być przede wszystkim wytrzymałe, a także estetyczne i długo utrzymywać swój nienaruszalny stan. Beton zapewnia to wszystko, będąc łatwym w czyszczeniu i odpornym na temperatury. To właśnie ten materiał wyróżnia naszą firmę na tle reszty.

Ciekawe kształty i perfekcjonizm – co oferujemy jako producent pomników?

U nas znajdą Państwo bezpieczną przystań, aby przekazać nam wszelkie informacje odnośnie oczekiwań do pomnika. Jesteśmy producentami z pasją i sumiennie wykonujemy wszystkie nasze obowiązki. Dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych, a terminowość stawiamy na pierwszym miejscu. Wykonywane przez nas nagrobki cechują się niestandardowym wzornictwem, które wielu określa mianem nowoczesnej sztuki cmentarnej. Używamy najlepszych materiałów, a nasza kreatywność przekracza granicę klasyki, dostosowując się do aktualnie panujących trendów. Chcemy, by każdy nasz klient był zadowolony z finalizacji zamówienia, a także aby nasze pomniki stanowiły doskonałe upamiętnienie osób, których już z nami nie ma. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy potrzebują fachowej porady i wysłuchania wymogów. To my dostosujemy się do Państwa wymagań, nie na odwrót.