Ekskluzywne Nagrobki

Temat wyboru pomnika, który upamiętni bliską osobę jest niezwykle ważny. Często może stanowić wręcz spory problem, ze względu na emocje, jakie wiążą się z podjęciem decyzji. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc i doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego pomnika – tworzymy nietypowe nagrobki, które stanowią pamiątki po osobach. Ekskluzywne nagrobki podwójne czy ekskluzywne nagrobki pojedyncze – tworzymy oba rodzaje, zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Pierwszym wyborem, jakiego muszą oni dokonać jest wybór kamienia – my zdecydowanie polecamy nagrobki ekskluzywne nowoczesne z betonu. Jest on trwały, nie ulega zniszczeniu, natomiast żadna temperatura nie jest mu straszna. Pomniki wykonywane z materiałów tego rodzaju służą przez kilkanaście lat, stale zachowując estetyczny wygląd i doskonałą formę.

Nietypowe nagrobki produkcji VHCT

Każdy chce, by jego bliski został upamiętniony w jak najlepszy sposób – współcześnie od nagrobków oczekuje się, że będą one odróżniać się indywidualnością i nieść w sobie pamięć o danej osobie w piękny sposób. Tworzymy estetyczne nagrobki, które wyróżniają się ciekawym designem dopracowanym pod każdym względem. Każdy z naszych klientów ma możliwość wyboru koloru nagrobka. Podstawowe kolory to czarny, antracyt, szary i biały, lecz na specjalne zamówienie wykonujemy również inne barwy. Dostosowujemy się do woli osób zamawiających nagrobki, z sumiennością wykonując powierzone nam zadania. Nagrobki ekskluzywne naszej firmy są produkowane z betonu z naturalnie wyselekcjonowanych materiałów, czyniących go trwałym i odpornym na proces starzenia się. Beton nie ulega korozji, jest wodoodporny i wykazuje się sporą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nagrobki ekskluzywne nowoczesne są wykonywane nowoczesnymi technikami, łącząc w sobie pasję i doświadczenie specjalistów z naszej firmy. Dwie cechy są filarami, na których budujemy zaufanie u naszych klientów.

Ważną kwestią przy wyborze nagrobek jest wymiar; szczegółowe kwestie wymiarów nagrobka związane są przede wszystkim z wielkością kwatery, na której ma on stanąć i regulacjami obowiązującymi na cmentarzu (ustalane są one przez administrację cmentarza). Ogólnie przyjęte standardy na nietypowe nagrobki pojedyncze wynoszą 190 cm x 90 cm, natomiast podwójne 200 cm x 160 cm.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru nagrobka?

Aby zakupić nagrobek, wpierw należy okazać dokument poświadczający, iż osoba kupująca jest jednocześnie właścicielem grobowca. Opłata za miejsce na cmentarzu wyznacza najczęściej proboszcz parafii lub administrator, a jej ponowienie przypada raz na 25 lat. Odnośnie dokumentów, warto dopytać się w kancelarii cmentarza, czy są one konieczne na piśmie lub wystarczające jest orzeczenie ustne. Wielu osobom zaprząta głowę koszt pomnika. Najtańsze lecz stale nietypowe nagrobki pojedyncze kosztują w naszej firmie 6900 zł brutto. U nas każdy klient wie, za co konkretnie płaci. Zależy nam na pozytywnym budowaniu relacji z wszystkimi zainteresowanymi naszą ofertą; doskonale rozumiemy, jak ciężki potrafi być proces żegnania bliskiej osoby. Chcemy zdjąć z barków naszych klientów ciężar, jakim jest martwienie się o wykonanie pomnika. Kompleksowo doradzamy i realizujemy życzenia na czas. Serdecznie zapraszamy.

Nowoczesne pomniki na cmentarz znajdziesz u nas.

Pożegnaj swoich bliskich w najpiękniejszy sposób, stawiając im trwały pomnik.

Podejmij współpracę z fachowcami, której efektem będą wysokiej jakości nagrobki nietypowe

Nagrobki nietypowe często nazywane ekskluzywnymi to te przeznaczone dla najbardziej wymagających Klientów. Głównym założeniem przy tworzeniu naszej oferty było spełnienie potrzeb oraz oczekiwań dosłownie wszystkich zainteresowanych Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie prośby najbliższych zmarłego. Czego oczekujemy od naszych Klientów? Podania najważniejszych informacji dotyczących nie tylko kwestii związanych z kolorem oraz wzorem, jaki mają posiadać nagrobki nietypowe, ale również tych uwzględniających możliwości techniczne m.in.: rodzaj grobu oraz wielkość nagrobka. Resztą zajmiemy się my! Oczywiście, jeśli chcesz, bądź masz swoje specjalne wizje na to jak mają wyglądać nagrobki nietypowe, powiadom nas o tym! VHCT sprosta każdemu wyzwaniu! Skontaktuj się z naszymi wysoce wykwalifikowanymi fachowcami i poznaj nieco szerzej dostępną ofertę!

Solidne, trwałe, eleganckie – słowa najlepiej opisujące nagrobki nietypowe od VHCT

Oferta nazwana nagrobki nietypowe obejmuje zarówno nagrobki pojedyncze, podwójne, nowoczesne, jak i te w tradycyjnej wersji. Każdy z dostępnych projektów, jaki realizujemy, wyróżnia się dbałością o wszystkie detale. Dzięki temu zyskujesz pewność, że w konkurencyjnej cenie dostajesz wysokiej jakości projekt wychodzący spod ręki najlepszych specjalistów. Nasza dbałość o profesjonalne wykonanie dotyczy nie tylko wyglądu, ale również starannego wybierania materiału oraz zadbania o wszystkie kwestie techniczne mające wpływ na trwałość, jaką wyróżniają się nagrobki nietypowe. Dobrze prezentujące się miejsce pochówku pozwoli Ci właściwie zadbać o pamięć o zmarłej osobie. To właśnie pamięć sprawia, że bliska nam osoba jest wiecznie żywa. Z VHCT eleganckie nagrobki nietypowe charakteryzujące się solidnym wykonaniem będą najpiękniejszym wyrazem szacunku! Serdecznie zapraszamy!

Nietypowe nagrobki – pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Grób pojedynczy czy podwójny – jaki wybrać, gdy chowa się bliskich?

Wszystko zależy od indywidualnego podejścia do sprawy i możliwości jakie się posiada. W grobowcu podwójnym może pomieścić się kilka ciał, dzięki czemu doskonalne sprawdza się w przypadku, gdy chcemy razem pochować członków rodziny. Zajmuje on również mniej miejsca, a koszta są stosunkowo niższe, niż zakup kilku nagrobków pojedynczych. Jednak jeżeli chce się, by każdy członek rodziny miał osobny pomnik, to również jest do zrealizowania.

#2 Czy można ustawiać ozdoby na betonowym nagrobku?

Oczywiście! Nasze pomniki są odporne na jakiekolwiek uszkodzenia, dzięki czemu nie należy bać się, że rozlana woda z kwiatów czy wosk ze świec będzie nie do domycia. Rozumiemy potrzeby obdarowywania zmarłych kwiatami i pamiątkowego obdarowania zniczami – również dlatego wybraliśmy do tworzenia pomników materiał, jakim jest beton.