Ekskluzywne Pomniki

Każdy chce zapewnić swoim bliskim godny pochówek. Z tego powodu coraz częściej zauważamy wzrost zainteresowania i popytu na ekskluzywne pomniki. Idea, jaką są nietypowe pomniki, przywędrowała do Polski dość niedawno, bo pod koniec XX wieku, zaś rozkwit przypada właśnie na współczesne czasy. Ekskluzywne pomniki cmentarne cieszą się sporą popularnością, gdyż można je sporządzić tak, by oddawały ducha bliskiej osoby. W tym celu stosuje się rozmaite grawery, ciekawe kształty grobowców lub ozdoby, mające nieść przekaz. Odbiega się od klasycznych pomników w kształcie prostokąta – ich miejsce zajmują nietypowe pomniki cmentarne, stanowiące nowy odłam sztuki cmentarnej. W ofercie VHCT znajdą Państwo ekskluzywne pomniki. Wyselekcjonowane materiały czynią je odpornymi na warunki zewnętrzne i sprawiają, że pomnik mimo upływu lat nie ulega widocznemu zniszczeniu. Sumiennie wykonujemy każde zlecenie, a naszą misją jest tworzenie pomników w oparciu o wymogi naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać nietypowe pomniki zamiast klasyków?

Ekskluzywne pomniki cieszą się sporym uznaniem, gdyż są wyrazem miłości, jaką bliscy darzyli zmarłą osobę. Najczęściej przedstawiane jest na nich zdjęcie lub grawerunek zmarłej bądź zmarłego, dodatkowo opatrzony symbolicznymi detalami, nawiązującymi do pasji danej osoby. Nietypowe pomniki wyróżniają się na tle reszty niesamowitym wzornictwem, a często również i kształtem. Polacy coraz częściej wybierają nietypowe pomniki cmentarne zamiast klasycznych. Najczęściej najbardziej ekskluzywne pomniki należą do dzieci i osób, które miały szczególny wpływ na społeczeństwo; profesorów, doktorów, pilotów czy ludzi o konkretnych zasługach. Upamiętnienie swoich bliskich w ten sposób jest bardzo godne, zawiera w sobie bowiem najpiękniejsze wspomnienia związane z osobą, która już odeszła. Nasza firma skupia się na spełnianiu życzeń swoich klientów i wykonywaniu dla nich nagrobków, które będą stanowić solidne upamiętnienie zmarłej lub zmarłego.

Ekskluzywne pomniki cmentarne – zobacz co oferuje VHCT

W oparciu o doświadczenie i stałe podążanie z biegiem współczesnych wymagań i zmian, jakie zachodzą w w branży kamieniarskiej, tworzymy solidne pomniki doskonałej trwałości. Materiał jakiego używamy to beton, dzięki któremu każda nasza praca jest solidna i nie ulega zniszczeniu nawet po kilkunastu latach! Nasze nowoczesne i ekskluzywne pomniki na cmentarz są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają zbyt wiele. Odporne na wilgoć, temperaturę i zarysowania, doskonale prezentują się na żywo. Każda nasza realizacja polega na konsultacjach z klientami, związanych z ich preferencjami odnośnie tego, jak dokładnie ma wyglądać nagrobek dla bliskiej osoby. Pełnimy fachowe doradztwo w zakresie naszych usług, dostosowując się do wymagań i preferencji. Posiadamy gotowe modele nagrobków, dostępne w kilkunastu wersjach kolorystycznych wedle życzenia. Powierzane nam zlecenia traktujemy z powagą. Naszym celem jest tworzenie doskonałych nagrobków upamiętniających, w szacunku do zmarłych i ich bliskich, którzy nawiązują z nami współpracę.

Masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Pomnik ekskluzywny – pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Czy ekskluzywne pomniki to przyszłość kamieniarstwa?

Uważamy, że tak. Odbiega się od klasyki, chcąc oddać hołd swoim zmarłym w sposób nietypowy, często określany mianem awangardowego. Z dumą realizujemy zlecenia, poznając historie tych, których już z nami nie ma. Nietypowe pomniki wyróżniają się kształtem, grawerem, a często też kolorem. Każde zamówienie jest dla nas indywidualne i wyjątkowe.

#2 Od czego zależna jest cena pomnika?

Na koszta składa się wiele czynników, a jednym z najważniejszych jest wzór i rozmiar nagrobka. I większy pomnik, tym więcej materiałów musi być do niego wykorzystane. Skomplikowanie wzoru także przekłada się na ilość pracy, jaką trzeba wykonać. Nasza firma posiada konkurencyjne ceny, a inwestycja w nasze nagrobki to zakup na kilkanaście lat – wszystko dzięki technikom i materiałowi, których używamy w każdej realizacji.